Leśniczówka

Leśniczówka w Puszczy Białowieskiej


Leśniczówka „U Jasia i Małgosi”
to idealne miejsce do wypoczynku dla wszystkich. Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w samym sercu Puszczy Białowieskiej, w miejscu, skąd bardzo blisko do najbardziej dzikich ostępów, ale jeszcze nie tak daleko do udogodnień cywilizacyjnych, mogących uatrakcyjnić Państwu pobyt w naszym domu, oferowanych przez pobliskie miejscowości: Hajnówkę i Białowieżę.

Wczasy u nas, pośród zieleni, spokoju i leśnej głuszy, zapewnią odpoczynek i wyciszenie tym, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta i ciągłego pośpiechu. Po pobycie u nas wrócicie Państwo do domu i do pracy odświeżeni, dotlenieni, z zapasem energii na cały rok.

Dla gości, którzy wolą aktywny odpoczynek, przygotowaliśmy wiele atrakcji: zbieranie ziół, jagód i grzybów oraz długie spacery z przewodnikiem – do dyspozycji cała Puszcza Białowieska.

Przeżyjecie również Państwo niepowtarzalną przygodę – obserwowanie dzikich zwierząt i ptaków nocą w ich naturalnym środowisku.

W domu, najlepiej przed udaniem się na spoczynek, proponujemy coś dla zdrowia i urody – saunę fińską.

Zaś wieczorem – dla aktywnych i mniej aktywnych Gości – nastrojowe ogniska.

Można również obejrzeć u nas interesując

e filmy tematyczne, związane z przyrodą Puszczy Białowieskiej oraz życiem i kulturą jej mieszkańców.

Jest też możliwość zwiedzania najpiękniejszych miejsc w samej puszczy oraz na jej obrzeżach, np. najnowocześniejszego w Polsce muzeum przyrodniczego, skansenu budownictwa wiejskiego i Rezerwatu Żubrów w Białowieży.

Zapewniamy naszym Gościom ciepłą, miłą atmosferę i smaczną domową kuchnię. Chętnie gościmy rodziców z dziećmi oraz osoby ze swoimi czworonożnymi ulubieńcami.

Serdecznie zapraszamy na wczasy agroturystyczne w Białowieży – do naszej Leśniczówki „U Jasia i Małgosi”