Nasze pupile

Nasze zwierzęta są bardzo towarzyskie i przyjazne. Wszystkie są zadbane, czyste. Systematycznie odrobaczane, szczepione i pod stalą opieką weterynarza. Są doskonałym towarzystwem dla dzieci.

Kociarnia

Kociaki z sierpnia 2017 r. Bardzo towarzyskie i przyjazne. Przyzwyczajone do głaskania i siadania na kolanach. Nie gryzą i nie drapią.

Misia

    

Tygrysica

Ciapata

Diabełek

 

Badi – syberian husky. 12 letni kawaler z chodowli Tacuna FCI. Przyjaciel rodzinny i pies sportowy. Psy tej rasy nie lubią samotności, dlatego naljepiej się czują stale towarzysząc człowiekowi lub przebywając w śród innych psów. Zachowały wiele cech typowych dla wilczych przodków. Częściej wyją, niż szczekają. Sybarian husky to pies o dużym temperamencie, żywiołowy, radosny i przyjacielski. Jest bardzo czujny ale łagodny. Świętnie dogaduje się z dziećmi, jednak z uwagi na jego ruchliwość i spontaniczność nie należy go zostawiać z maluchami bez nadzoru.

 

Basia i Bogdan gęsi garbanonose nazywane łabędziowymi.  Przedstawiciele jednej z najładniejszych odmian gęsi hodowlanych w Polsce. Gęsi mają charakterystyczną narośl-guz na czole u nasady dzioba podobnie jak u łabędzia – stąd nazwa gatunku.